صبرا
خانه / شیلنگ سمپاش / فروش انواع شیلنگ سمپاش کشاورزی اصل

فروش انواع شیلنگ سمپاش کشاورزی اصل

شیلنگ های سمپاش یکی از محصولات مشهور و پرفروش صنایع کشاورزی است و سالانه تولید کنندگان بسیاری درصدد تولید آن برمی آیند. پیشنهاد میکنم آن مرکز فروش انواع شیلنگ سمپاش کشاورزی که در تمامی ایام سال جواب مشتریان خود را می دهد، را بشناسید چرا که این موضوع شما را در امر خرید و فروش شیلنگ سمپاش کشاورزی یاری می رساند.

تاریخچه ورود شیلنگ سمپاش به بازار

در طول تاریخ تا به همین الان، همیشه آفات باعث می شوند که ضررهای جبران ناپذیری به یک کشاورز وارد شود از این رو ماده ای اختراع شد که این ماده باعث می شود این آفات نتوانند در مزارع به راحتی رشد کنند و تا حد زیادی از ضرر و زیان ها به واسطه حمله آفات به زمین های کشاورزی گرفته شد. اسم این ماده را سم آفت کش گذاشتند.

  • حال نیازمند وسیله ای بودند که بتوانند این سم آفت کش را بر روی محصولات خود بپاشند تا از رشد آفات جلوگیری کنند.
  • این جا بود که دستگاه ها و شیلنگ سمپاش کشاورزی اختراع شدند و در بین کشاورزان رواج پیدا کردند.
  • امروزه این نوع شیلنگ به عنوان یک کالای تجاری در بازار شناخته و خرید و فروش می گردد.

انواع مختلف شیلنگ سمپاش کشاورزی

هر کالایی در بازار انواع مختلفی دارد، شیلنگ های سمپاش هم از این موضوع مستثنی نیستند و از انواع مختلفی برخودارند:

  • شیلنگ های سمپاشی که ساختار آن از یک و دو لایه شیلنگ تشکیل شده است و در بازار آنها را با نام های شیلنگ های تک لا و دولا میشناسند.
  • شیلنگ های سمپاشی که از قطر های ۵/۱۶ و ۳/۸ در بازار برخوردارند که بر اساس نوع دستگاه سمپاش مشتریان و طرفداران خود را دارند.
  • این شیلنگ ها هم معمولا در کلاف های پنجاه و صد متری در بسته بندی های تجاری روانه بازار می شوند.

شیلنگ سمپاش خارجی یا داخلی، کدام بهتر است؟

شیلنگ های سمپاش هم مانند بسیاری از کالاهایی که در ایران خرید و فروش می شوند نمونه داخلی و خارجی دارند:

  • شیلنگ های سمپاش خارجی بیشتر از کشورهای صنعتی چین، ژاپن، کره و … وارد ایران می شوند، با برند های مختلف که برخی از کشاورزان و تاجران با این برندها آشنا هستند.
  • تولیدی ها و کارخانه های بسیاری با برند های مخلتف و متنوعی در ایران هستند که به صورت عمده این محصول را تولید و روانه بازار می کنند، که تمامی انواع این نوع شیلنگ ها در شرکت شیلنگ صبرا موجود می باشد.

سوال: شیلنگ سمپاش داخلی بهتر است یا خارجی؟

امروزه با پیشرفت و رشد صنایع تولیدی داخل کشور، تولید کنندگان ما توانسته اند انواع شیلنگ سمپاش مورد نیاز کشاورزان محترم را با کیفیت بسیار عالی و قابل رقابت با برند های خارجی تولید نمایند که در برخی موارد کیفیت نوع ایرانی آن بسیار بسیار بهتر از نوع خارجی اش است.

به عنوان متخصصی با تجربه پیشنهاد می کنیم از برند های با کیفیت داخلی برای رفع نیاز شیلنگ سمپاش خود استفاده نمایید.

قیمت فروش شیلنگ سمپاش کشاورزی

قیمت شیلنگ سمپاش کشاورزی از جمله اطلاعاتی است که بسیاری از تاجران و کشاورزانی که خواهان خرید این محصول هستند، مایلند از آن مطلع شوند:

اگر می خواهید از قیمت صحیح و درست انواع شیلنگ سمپاش داخل بازار مطلع شوید بایستی از طریق منبع موثقی با این قیمت ها آشنا شوید.

شرکت صبرا یکی از منابع موثق و به روز در حوزه انواع شیلنگ سمپاش است. برای اطلاع از قیمت می توانید با شماره ۰۹۱۲۰۶۹۳۶۴۴ خانم نیک پرور تماس حاص نمایید.

 

از کجا بخرم؟ چگونه؟

از کجا و چگونه خریدن یک کالا همیشه یکی از مهمترین دغدغه های تاجران آن کالا می باشد.

خبری خوش برای تاجران و کاسبان و تمام افراد و اقشاری که نیازمند خرید انواع شیلنگ سمپاش کشاورزی در سایزها و حجم های مختلف هستند:

  • با وجود شرکت شیلنگ صبرا، این مرجع کامل و متخصصی خبره در حوزه فروش و پخش عمده انواع شیلنگ کشاورزی، تقریبا تمامی دغدغه های شما در زمینه تامین این نوع شیلنگ رفع خواهد شد.
جهت خرید و فروش انواع شیلنگ صنعتی و کشاورزی می توانید با ما ارتباط بگیرید:
شرکت شیلنگ صبرا
راه های ارتباط با ما:
mobile icon شماره تماس: 09191223482 (آقای معدن دار)
eitaa icon کانال ایتا شرکت: SabraHose@
telegram icon کانال تلگرام شرکت: SabraHose@