صبرا
خانه / شیلنگ آب / قیمت شیلنگ آب نخ دار در بازار

قیمت شیلنگ آب نخ دار در بازار

جدیدترین قیمت شیلنگ آب نخ دار در بازار را می توانید از ما بگیرید. خرید و فروش شیلنگ آب و گاز در ایران و جهان با توجه به خریدران زیادی که این نوع شیلنگ ها دارد بسیار پرسود و پربازده است. صادرات شیلنگ آب آن هم از نوع نخدار که از استقامت خوبی برخودار است به کشورهای توسعه یافته و درحال توسعه امروزه از ایران انجام می شود.

شیلنگ آب نخ دار

در ساختار برخی از شیلنگ های آب هنگام تولید آن از یکسری نخ های پلی استر با کیفیت و مقاوم استفاده می شود تا هم بر زیبایی شیلنگ افزوده شود و هم مقاومت و طول عمر شیلنگ افزایش پیدا کند.

شیلنگ هایی که از انواع نخها در بدنه ی آن استفاده شده است در بازار به شیلنگ های نخ دار معروف هستند و معمولا قیمت شیلنگ آب نخ دار از شیلنگهای بدون نخ بیشتر است.

البته ناگفته نماند که در اکثر شیلنگهای گاز نیز از نخ های مقاوم و مخصوصی جهت جلوگیری از نشتی و ترک خوردن شیلنگهای گاز استفاده می کنند.

سایزهای شیلنگ های آب نخ دار

این شیلنگها نیز همانند سایز شیلنگها در سایزهای مختلفی تولید می گردد ( سایزهایی از یک دوم اینچ تا دو اینچ).

شیلنگ های گاز نخدار هم در سایز ۹ میلیمتر تولید می شود که معمولا از آن در بازار با نام شیلنگ گاز نمره ۹ یاد می گردد که شیلنگ گاز ماری معروف ترین این نوع شیلنگ می باشد و در منازل بسیار از آن استفاده می گردد.

فروش شیلنگ آب

لطفا با دقت این قسمت را بخوانید:

شیلنگ های آب نخدار درجه یک و با کیفیت معمولا در ایران خریداران زیادی دارد و فروشندگانی که در مزرهای نزدیک کشور عراق فروشگاه دارند مانند شهر آبادان و … مشتریان عراقی بسیاری برای این شیلنگ ها دارند و چون پول عراقی ها بسیار ارزشمند تر از پول ما می باشد با قیمتهای خوبی به مشتری های عراقی انواع شیلنگ آب و گاز را می فروشند.

البته برخی از بازاریان سود جو و کارنابلد قیمت شیلنگ های آب را به مشتریان عراقی به عمد پایین می دهند تا این مشتریان را از رقبای خود بگیرند که این کار بسیار اشتباه و غلط است امید از این تولید کنندگان و بازاریان عزیز کمی فکر نمایند و بازار خود را کساد نکنند.

قیمت شیلنگ آب نخ دار در عراق معمولا بالاتر از نوع بدون نخ آن است.

صادرات شیلنگ به کشورهای دورتر مانند کشورهای اروپایی و آفریقایی جدی بگیرید و از مشتریانی که در این کشورها به دنبال خرید شیلنگ آب هستند و نمی دانند از کجا می توانند این شیلنگ ها را با قیمت مناسب خریداری نمایند غافل نشوید.

قیمت شیلنگ آب نخ دار

قیمت شیلنگ آب نخ دار بر اساس نوع مواد اولیه و جنس و مقدار نخی که در تولید آن به کار رفته از تنوع خاصی برخوردار می باشد.

در بخش زیر لیستی از انواع شیلنگ های شرکت را مشاهده می کنید که هم شیلنگ های نخدار در بین آنهاست و هم شیلنگ های بدون نخ:

انواع شیلنگ آب

 

 

جهت خرید و فروش انواع شیلنگ صنعتی و کشاورزی می توانید با ما ارتباط بگیرید:
شرکت شیلنگ صبرا
راه های ارتباط با ما:
mobile icon شماره تماس: 09191223482 (آقای معدن دار)
eitaa icon کانال ایتا شرکت: SabraHose@
telegram icon کانال تلگرام شرکت: SabraHose@

مطلب پیشنهادی

فروش بهترین شیلنگ آب خارجی

فروش بهترین شیلنگ آب خارجی

شیلنگ آب خارجی یک محصول بسیار مفید و ضروری است که در خانه‌ها، محل کارها و فضاهای دیگر استفاده می‌شود. این شیلنگ به عنوان یک اتصال آب برای تأمین آب خارجی به مختلف اماکن و ابزارهای مختلف استفاده می‌شود.