صبرا
خانه / شیلنگ خرطومی / قیمت شیلنگ خرطومی در بازار تهران

قیمت شیلنگ خرطومی در بازار تهران

قیمت شیلنگ خرطومی در بازار تهران چند است؟ این شیلنگ برحسب متر فروخته می شود. شما خریداران عمده انواع شیلنگ که از آخرین قیمت شیلنگ خرطومی در بازار ایران مطلع نیستید حتما برای بدست اطلاعات از نوسانات شدیدی که در این بازار درحال رخ دادن است، اقدام کنید.

انواع شیلنگ خرطومی در ایران

اسم شیلنگ های خرطومی را حتما زیاد شنیده اید. از این شیلنگ در دو بخش صنعت و بخش کشاورزی استفاده می کنند از این رو شیلنگ های خرطومی را ما بر دو دسته مهم و کلی تقسیم بندی می نماییم که عبارتند از:

  • شیلنگ خرطومی کشاورزی
  • شیلنگ خرطومی صنعتی

که هر کدام کاربردهای به خصوصی در هر بخش دارد و قیمت شیلنگ خرطومی بر اساس جنس و کاربردشان تعیین می گردد.

کابرد شیلنگ خرطومی کشاورزی و صنعتی

همانطور که گفتیم شیلنگهای خرطومی بر دو دسته مهم صنعتی و کشاورزی تقسیم می شوند و حال می خواهیم به مهمترین وظایف آنها در این دو بخش بپردازیم:

کاربرد شیلنگ خرطومی کشاورزی

مهمترین و اصلی ترین کاری که تمامی شیلنگ ها در کامل شدن فرآیند کشاورزی انجام می دهند مرحله آبرسانی به محصولات است و مهمتری کاربرد این نوع شیلنگ، ارسال سریع، درست و صحیح آب به محصولات می باشد.

کاربرد شیلنگ خرطومی صنعتی

در صنعت همیشه بایستی یکسری مواد شیمیایی از مخزن و منبعی به مخزن با دستگاه دیگری منتقل شود، اینجا است شیلنگ های خرطومی صنعتی وارد عمل شده و وظیفه انتقال و جابه جایی صحیح این سیالات را به درستی انجام می دهند.

جنس شیلنگ خرطومی از چیست؟

شیلنگ های خرطومی از همان قدیم الایام که توسط تولید کنندگان تولید می شد جنس و ماده اولیه در ساختار این شیلنگ، PVC بود و در عصر حاضر نیز برای ساخت نه تنها این شیلنگ بلکه بسیار دیگری از شیلنگ های صنعتی و کشاورزی روز بازار را نیز با این ماده اولیه می سازند.

خرید شیلنگ خرطومی

برخی از شما عزیزان در پی خرید شیلنگ خرطومی هستید و هم اکنون به دنبال فروشنده منصف می گردید تا بتوانید از بهترین قیمت شیلنگ خرطومی در بازار مطلع شده و خریدی هوشمندانه داشته باشید.

شما تقریبا با ورود به این سایت و آشنا شدن با این شرکت فروش انواع شیلنگ به تمامی اهداف خود به راحتی می رسید بدون اینکه بخواهید وقت زیادی به هدر دهید و در این مسیر مشکلات زیادی را متحمل شوید.

اهداف مهمی نظیر:

  • یافتن بهترین قیمت شیلنگ خرطومی
  • خرید از معتبرترین شرکت
  • دریافت سریع باری که سفارش داده اید
  • راضی بودن از کیفیت جنس مورد نظرتان
  • و تصمیم به تداومل همکاری با این شرکت
  • و …

قیمت شیلنگ خرطومی چند است؟

و اما برسیم سر و وقت قیمت این شیلنگ یعنی شیلنگ خرطومی در بازار تهران.

از جمله دلایلی که همیشه شرکت ها از گذاشتن لیست قیمت و یا به عبارت دیگر از اعلام قیمت در سایت های خود پرهیز می کنند همین نوسانات بی سابقه قیمتها در بازار ایران می باشد.

لطفا برای اطلاع از قیمت با شماره های زیر تماس حاصل کنید.

 

جهت خرید و فروش انواع شیلنگ صنعتی و کشاورزی می توانید با ما ارتباط بگیرید:
شرکت شیلنگ صبرا
راه های ارتباط با ما:
mobile icon شماره تماس: 09191223482 (آقای معدن دار)
eitaa icon کانال ایتا شرکت: SabraHose@
telegram icon کانال تلگرام شرکت: SabraHose@

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش شلنگ خرطومی آب pvc

شما می توانید انواع شلنگ را در اطراف خود پیدا کنید که هر کدام از آن ها از نظر جنس با دیگری متفاوت هستند و کارایی و کاربرد خاص خود را دارند بنابراین نمی‌توان از