صبرا
خانه / شیلنگ گاز / تولیدکنندگان شیلنگ گاز در ایران

تولیدکنندگان شیلنگ گاز در ایران

آیا تولیدکنندگان شیلنگ گاز در ایران را می شناسید؟ آیا به دنبال شماره تماس تولیدکنندگان شیلنگ گاز کشور می گردید؟ آیا قصد دارید از قیمت شیلنگ گاز مطلع شوید؟

ما به طور کامل در این سایت شما را راهنمایی میکنیم.

زمانی که انسان گاز طبیعی را کشف کرد و متوجه شد که اشتعال زا است و از آنها برای ایجاد آتش و گرم کردن منازل و پخت و پز و … استفاده نمود، به این فکر افتاد که چگونه آن را از زیر زمین به داخل شهرها و خانه ها و در نهایت به داخل وسایل گاز سوز منتقل نماید

اینجا بود فکر اختراع و تولید لوله ها و شیلنگ های گاز به در ذهن بشر خطور کرد و امروز تولید کنندگان شیلنگ گاز بسیاری در دنیا در حال رفع نیاز بشر به این نوع شیلنگ ها و تولید آن هستند.

انواع شیلنگ گاز خانگی

شیلنگ های گاز خانگی معمولا از لحاظ سایز و طول کلاف شبیه به هم هستند و از لحاظ تعداد لایه و رنگ با هم تفاوت هایی دارند

پارامترهای مشابه تقریبا همه شیلنگ های گاز خانگی در ایران:

  • سایز: ۹ میلمیر (نمره ۹) – ۳/۸ اینچ
  • طول حلقه: ۵۰ متری (رول ۵۰ متری)

و در موارد زیر شیلنگ های گاز خانگی تفاوت هایی با هم دارند که عبارتند از:

رنگ شیلنگ:

این محصول توسط تولیدکنندگان شیلنگ گاز در چندین تنوع رنگی تولید می شود که در ادامه به آن می پردازیم:

  • رنگ مشکی با خطهای قرمز: که این شیلنگ ها در بازار به شیلنگ گاز ماری مشهور و معروف می باشند
  • رنگ سفید: که به شیلنگ های گازی سفید مشهورند.
  • رنگ مشکی: برخی دیگر از شیلنگ های گاز به رنگ مشکی هستند که بیشتر در مصارف صنعتی از این رنگ استفاده می گردد.

تعداد لایه:

این کالا معمولا توسط تولیدکنندگان شیلنگ گاز به شکل دو سه لایه نخ دار و یا دو لایه نخ دار و یا تک لایه ضخیم تولید می گردد.

از این رو شیلنگ های گاز از لحاظ تعداد لایه با هم ممکن است تفاوت هایی داشته باشند.

قیمت شیلنگ گاز در ایران

شیلنگ های گاز معمولا از قیمت های بسیار مناسبی در بازار ایران برخودار هستند.

مهمترین پارامتری که بر روی قیمت شیلنگ گاز تاثیرگذار است مواد اولیه است که در ساخت و تولید آن توسط تولیدکنندگان شیلنگ گاز استفاده می شود.

مهمترین مواد اولیه مورد استفاده در تولید شیلنگ گاز گرانولهای پی وی سی و نخ پلی استر می باشد.

وزن هر حلقه شیلنگ گاز خانگی معمولا بین ۵ الی ۱۰ کیلوگرم می باشد که این وزن را ضخامت و تعداد لایه های هر شیلنگ مشخص و تعیین می کنند.

قیمت شیلنگ گاز برحسب متر و وزن شیلنگ مشخص و مطرح می شود.

 

صادرات شیلنگ گاز

شیلنگ گاز از ایران به سراسر دنیا صادر می شود. کیفیت شیلنگ هایی که توسط تولیدکنندگان شیلنگ گاز در کشور تولید می شود به مراتب بالاتر از بسیاری از کشورها است و از طرف دیگر قیمت بسیار پایین ترین نسبت به شیلنگ های گاز در بازارهای جهانی دارد از این رو از طرفداران بسیاری برخودار است.

جهت ورود به بازارهای صادراتی، باید ابتدا بررسی نمود که این شیلنگ به کدام کشورها تا به حال از ایران صادر شده است و مورد دیگر که باید آن را بررسی نمود این است که:

کدام کشورها وارد کنندگان شیلنگ گاز در جهان هستند. با بررسی این کشورها نیز می توان بازارهای هدف جدیدتر و بزرگتری در جهان شناخت و تجارت شیلنگ گاز را رونق داد.

خب مهمترین کشورهایی که تا به حال شیلنگ گاز به صورت عمده و حجمهای کلان به آنجا صادر شده است کشورهای همسایه ایران بوده است که مهمترین آن نیز عراق می باشد.

 

شرکت های تولید کننده شیلنگ آب

شیلنگ آب نیز جزو شیلنگ های بسیار پرفروش در بازار جهانی است که برای خرید آن با مهمترین شرکت تولید کننده شیلنگ آب ایران که در ادامه به آن خواهیم پرداخت می توانید ارتباط بگیرید.

پخش عمده شیلنگ آب

اگر قصد دارید شیلنگ آب را به صورت عمده در بازار ایران و حتی در شهرهای مختلف این کره خاکی، پخش نمایید یقینا نیازمند شرکتی هستید که بتواند شیلنگ مورد نیاز شما را با قیمتی منصفانه و کیفیتی قابل قبول تامین نماید.

بسیار از افراد خواهان این هستند که با بهترین های بازار کار کنند که یکی از بهترین تولیدکنندگان شیلنگ گاز و آب ایران را به شما معرفی خواهیم کرد تا بتوانید با خیالی آسوده در بازار خرید و فروش شیلنگ گاز و آب فعالیت کنید.

تولیدکنندگان شیلنگ گاز ایران

در بخش پایانی این متن شما تعدادی شماره تماس مشاهده میکنید که همانطور که نوشته شده مربوط به شرکتی است که در زمینه عرضه انواع شیلنگ آب و گاز در ایران فعالیت می کند

همانطور که وعده دادیم این شماره تماسها را در اختیارتان قرار داده شده تا با خیال راحت بتوانید از مجموعه ای معتبر شیلنگ گاز و آب را به صورت ابنوه خریداری نمایید و به فروش آن در بازار ایران و جهان بپردازید.

جهت خرید و فروش انواع شیلنگ صنعتی و کشاورزی می توانید با ما ارتباط بگیرید:
شرکت شیلنگ صبرا
راه های ارتباط با ما:
mobile icon شماره تماس: 09191223482 (آقای معدن دار)
eitaa icon کانال ایتا شرکت: SabraHose@
telegram icon کانال تلگرام شرکت: SabraHose@